„Rolnik z rolnikiem zawsze się dogada”

Minister Sawicki Apotkanie 001– Rolnik z rolnikiem zawsze się dogada – taka Danuta Pilarska komentuje bardzo dobre dla środowiska rolników ekologicznych decyzje ministra rolnictwa Marka Sawickiego.


Przypomnijmy, iż 2 lipca udaliśmy się do resortu rolnictwa na spotkanie z ministrem Sawickim. Rozmawialiśmy i przekonywaliśmy ministra o konieczności zmiany wielce niekorzystnego dla rolników rozporządzenia.
Odpowiedź z resortu nadeszła i… jest ona niezwykle dobra. Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w opublikowanym liście, który nasz Związek otrzymał od wiceministra Tadeusza Nalewajka.
Rolnik z rolnikiem zawsze się dogada – komentuje decyzje zapadłe w resorcie rolnictwa prezes ZZRE św. Franciszka z Asyżu Danuta Pilarska. – Bardzo się cieszymy z tego, iż pan minister Sawicki wysłuchał naszych postulatów, zgodził się z naszymi argumentami, a na koniec zrobił to co zrobił. Osobiście uważam, że obecny szef resortu jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu, któremu zależy na dobru polskiego rolnictwa, o czym miałam się już niejednokrotnie okazję przekonać osobiście – podkreśla prezes Pilarska.

minister Rolnictwa str. 1 001minister rolnictwa str. 2 001

Ten wpis został opublikowany w kategorii WYDARZENIA i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.