Pilarska w Nakle

Na zaproszenie nakielskiego Klubu Gazety Polskiej prezes Danuta Pilarska spotkała się czwartek, 21 czerwca, w Nakle z mieszkańcami miasta. Rozmawiano na temat GMO – czy jest to szansa, czy też zagrożenie. Nie obyło się oczywiście bez poczęstunku.

 

Danuta Pilarska opowiedziała nakielonom, o tym czym tak naprawdę jest prawdziwa żywność ekologiczna, poinformowała zebranych na temat aktualnej sytuacji prawnej jeżeli chodzi o GMO w Polsce i Europie, przedstawiła swoją działalność jako nominowanej członkini Rady Rolnictwa Ekologicznego przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz prezesa Związku Zawodowego Rolników Ekologicznych św. Franciszka z Asyżu.

Spotkanie , które prowadził szef nakielskiego KLUBU Gazety Polskiej Mariusz Skoczek, było kolejnym z serii spotkań mających na celu poinformowanie i edukowanie konsumentów o prawdziwych obliczu GMO.

Za udestępnienei zdjęć z tego spotkania dziękujemy redakcji Kuriera Nakielskiego oraz re. M. Bąkowskiej z Głosu Krajny i Pałuk.
.

Ten wpis został opublikowany w kategorii WYDARZENIA i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.